Haberler

2021 Yılının En İyi Sayaç Okuma Ödülü

18.10.2007 tarihinden bu yana Elektrik ve Doğalgaz sayaçlarının endeks okuması, enerji kesme & açma, elektrik sayaç değişimi ve çeşitli personel temini işlerini yapmaya devam etmektedir.

 

Sektörü daha da güçlendirmek ve bunu sürekli kılmak için süreç ve sistemlerin sürekli olarak geliştirilmesi ve bulunduğu bölgede ileri teknolojiyi kullanarak kurduğumuz sistemlerimiz ve buna uygun insan kaynağı oluşturarak büyük bir özveri ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

 

Hizmet sektöründe kalitenin önemini savunan şirketimiz sağlam temellere sahip yüksek rekabet gücüne erişebilmesi için Ulusal Kalite Hareketi’ne 2012 yılında katılmış olup kalitesinin sürekli zenginleştirilmesi yükseltilmesi ve yenilenmesini amaçlamıştır.

 

Bu anlamdan Ay-Ka Enerji ailesi olarak, ekibimizi her geçen süreçte güçlendirip, bilgi ve donanımını güçlendirerek sorunsuz iş anlayışımız ile hizmet verdiğimiz bölgelerimizde başarılı bir şekilde sektörümüze ve vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

2021 yılı için, Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından bizlere layık görülen “En İyi Endeks Okuma” ödülümüzü almanın haklı sevinci ile bu anlamlı ödülü yönetim kurulu başkanımız, Sayın Kadir YÜKSEL bey tüm ekip arkadaşlarımız adına almış ve “bundan sonraki süreçte de kararlılıkla ve sektörümüzde en iyi hizmeti sunarak tüm ekip arkadaşlarımız ile birlikte çalışmalarımıza devem edeceğiz” ifadelerini kullanmıştır.

 

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. ’ye bize vermiş oldukları bu ödül için teşekkür ederiz.