Haberler

Covid-19 Süreci ve Aldığımız Önlemler

Covid-19 pandemisi ile mücadele kapsamında, 9 Mart 2020 tarihinden 31 Mayıs 2020 tarihine kadar 1 Merkez ve 9 Bölge İdari Ofislerimizde kapalı alanlarımızı dezenfekte çalışmalarımız devam etmektedir.

Pandemi başlangıcından bu yana çalışanlarımıza saha sürecinde sağlıklı çalışabilmeleri için yaklaşık toplamda 5.000 adet bez maske, 10.000 adet eldiven ve 2.000 adet kolonya dağıtılarak personelimizin işlerini sağlıklı bir şekilde yürütebilmeleri sağlanmıştır. Bu çerçevede yürütülen çalışmalarımız ara vermeden devam ettirerek bütün bölgelerimizdeki ofislerimize çalışanlarımız ve ziyaretçilerimiz için duvar ve el tipi yaklaşık 500 litre dezenfektan kullanılmış ve dezenfektan hizmetimizden yararlanmaları sağlatılmıştır.

Ayrıca bu süreçte tüm çalışanlarımızın ve ofislerimize giriş yapan tüm vatandaşlarımızın vücut sıcaklığı ölçülerinin yapılması için temassız ateş ölçer cihazları temin edilerek gerekli önlemler alınmıştır.

Covid 19 salgınında ümit verici tabloların açıklanmasından sonrasında normalleşme sürecine hızlı bir şekilde hazırlanan ülkemiz ile birlikte şirketimizde bu süreçte gerekli tedbirleri alarak çalışmalarına hızla devam etmiş ve etmeye de devam etmektedir. Alınan tedbirlerden taviz vermeden Türkiye’nin bugünleri atlatması, ekonomik ve sosyolojik olarak tekrar ferah günlere tekrardan kavuşacağımıza inancımız tamdır.

Normal yaşantımıza dönmeye başlayacağımız bu günlerde tedbiri hiçbir zaman elden bırakmamamız, sosyal mesafe kurallarını unutmamamız gerekmektedir. Özlediğimiz günlere tekrar kavuşmamız böylelikle çok daha hızlı olacaktır.

Saygılarımla,

Kadir YÜKSEL
AY-KA ENERJİ
Yönetim Kurulu Başkanı